Align Turkey Orthodontic Summit, 2023 > Logo

Align Türkiye 2. Ortodonti Zirvesi

Align Turkey Orthodontic Summit, 2023 > Logo
Date:
October 2, 2023
Format:
Onsite (Raffles Istanbul )
Language:
Turkish

GENEL BAKIŞ

Bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz Align Türkiye Ortodonti Zirvesi’ni, 2 Ekim 2023 tarihinde yüz yüze olarak Raffles İstanbul'da gerçekleştireceğimizi bildirmekten büyük heyecan duyuyoruz!

Align Türkiye 2. Ortodonti Zirvesi, genç ve çocuk hastalardaki karmaşık vakalarda deneyim ve becerilerini paylaşacak uluslararası konuşmacılarımızın oturumlarının yanı sıra, sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz “Yeni dünya, Yeni tüketici ve Yeni trendleri” anlatan lokal bir oturum da içermektedir. Birinci sınıf konuşmacıları ve klinik uzmanlığı bir araya getirecek olan etkinlik, kaliteli içerikler sunarak yeni bakış açıları kazanmanıza olanak sağlayacak ve Align Technology’nin yeniliklerini öğrenmek ve derinleştirmek adına sizin için eşsiz bir fırsat sunacaktır.

Align Technology Türkiye olarak toplumsal duyarlılık ve sosyal sorumluluk vazgeçilmez bir değerimizdir. Sosyal sorumluluk projelerimizi çeşitlendirmeyi hedefleyen bakış açımız ile etkinlikten elde edeceğimiz geliri teknoloji ile bağlarını kuvvetlendirmek ve teknoloji altyapısını güçlendirmek adına bir okula bağışlıyor olacağımızı duyurmaktan onur duyarız. Align Technology Türkiye olarak sorumluluk almaya ve içinde yaşadığımız toplumun ihtiyaçlarına destek olmaya devam edeceğiz.

Şimdi kaydolun ve birinci sınıf konuşmacıları dinleme fırsatını kaçırmayın – sizleri görmek için sabırsızlanıyoruz!

Loading...